pracovní oděvy a uniformy  –  široká nabídka  –  aktuální trendy  –  novinky

pracovní oděvy, uniformy, pracovní oblečení, stejnokroje

Pracovní oděvy a uniformy jsou naším posláním již 28 let.

ILLA & Partners vyrábí a prodává pracovní oděvy a uniformy pro management, hotely, restaurace, letecké společnosti, dopravní společnosti, security, gastro, Beauty & SPA a zdravotnictví a kostýmy pro film a divadlo. Naše pracovní oblečení odpovídá nejnovějším trendům a evropským normám z hlediska použitých materiálů a střihů. Zákazníky jsou tuzemské i zahraniční společnosti a také soukromé osoby.

Návrhy a realizace originálních oděvů

Návrhy a realizace pracovních oděvů a uniforem pro váše jedinečné projekty

Pro naše zákazníky navrhujeme  a realizujeme pracovní oděvy a uniformy v individuálním stylu, který odpovídá účelu a prostředí, pro které je oblečení určeno. Pracovní oblečení pro jednotlivé pozice v rámci jedné společnosti vždy nese jednotící prvky.

Online nabídka konfekčích oděvů

Široká online nabídka konfekčních pracovních oděvů a uniforem z našich katalogů

Stovky oděvů v 8 základních kategoriích – Hotely, Restaurace, Gastro, Salon&SPA, Zdravotnictví, Security, Aerolinky, Management. Veškeré nabízené oděvy jsou vyráběny podle přísných evropských norem.

Pro koho je naše pracovní oblečení určeno?

Prodáváme pracovní oděvy a uniformy pro firmy, společnosti, instituce, obchody, obchodní řetězce, čerpací stanice, pro sportovní týmy a delegace. Pro profesionály v cestovním ruchu – hotely, hotelové řetězce, penziony, ubytovací a lázeňská zařízení, cestovní kanceláře, agentury, kasína, směnárny. Oblečení pro restaurace, kavárny, rychlé občerstvení, fast food, bistra, jídelny, stravovací zařízení, jídelní vozy. Pro kuchyně, stravovací zařízení, jídelny. Pro kosmetické salony, lázně, wellnes, fitness, kliniky. Pro zdravotnická zařízení, nemocnice, kliniky, zdravotníky, záchranou službu. Pro letecké společnosti, letiště, dopravní společnosti, cestovní kanceláře. Pro bezpečnostní agentury, ostrahu, facility. Pro film a divadlo, pro umělce, umělecké soubory, orchestry, kapely, hudební skupiny, historické a tradiční spolky, aj. Pracovní oblečení a pracovní oděvy Praha, návrhy oděvů

ILLA & Partners vyrábí a prodává následující pracovní oděvy a uniformy

Pánské a dámské pracovní oděvy a uniformy – topy, trička, polokošile, košile, halenky, tuniky, tuniky, zástěry do pasu, zástěry s laclem, zástěry mušketýrky. Šortky, kalhoty, sukně, šaty, vesty, saka, fraky, smokingy, obleky, kostýmy. Rondony, blůzy, svetry, pulovery, mikiny, fleece, softshell, bundy, kabáty, prošívané vesty, zimní bundy, pláště, kombinézy. Kravaty, šálky, šátky, motýlky, pokrývky hlavy, čepice, baseballky, brigadýrky, pirátské šátky, opasky, rukavice, obuv, jmenovky, spony, šle, pracovní oblečení a pracovní oděvy praha, design a návrhy oděvů

pracovní oděvy a uniformy, pracovní oděvy Praha, uniformy, pracovní oblečení, návrhy oděvů

NOVINKY 2018

Mezi našimi produkty najdete celou řadu stylových novinek!

pracovní oděvy, Praha, uniformy, pracovní oblečení, návrhy oděvů, Casual
Pracovní oděvy, Praha, uniformy, pracovní oblečení, návrhy oděvů, Vintage

Casual nebo vintage?

Neváhejte experimentovat! Každopádně získáte jedinečný vzhled a uděláte dojem!

NÁVRHY A REALIZACE ODĚVŮ

Pokud si nevyberete pracovní oblečení z naší rozsáhlé nabídky produktů, nabízíme Vám individuální řešení. Pro tuzemské i zahraniční klienty jsme zpracovali celou řadu originálních výtvarných návrhů, které byly následně realizovány. Cílem jsou pracovní oděvy a uniformy pro jednotlivé pozice v jednotném stylu.

uniformy, pracovní oděvy, pracovní oblečení, návrhy oděvů

BAREVNÁ INSPIRACE

Nechte se inspirovat barevnými variacemi v galeriích plných módního pracovního oblečení.